FESTYN EKOLOGICZNY

Aktualny stan środowiska naturalnego nie jest zadawalający i konieczne jest podjęcie wszelkich działań prowadzących do ratowania planety przed ekologiczną zagładą. Dlatego bardzo ważne jest uświadomienie młodemu pokoleniu jak ważna jest ochrona środowiska.

Dnia 7 maja 2010 r. w godzinach 15:00 – 17:00 w naszej szkole odbył się przygotowany pod kierunkiem mgr Karoliny Siwy i mgr Joanny Skwary, w ramach obchodów Dni Ziemi, Festyn Ekologiczny pod tytułem „Z ekologią za pan brat”. Podczas festynu wszystkie dzieci brały udział w konkurencjach (test wiedzy przyrodniczej, segregacja śmieci, ekologiczne karaoke itd.), które miały wyłonić zwycięzców.
Rodzice, którzy przybyli wraz ze swoimi pociechami mogli podziwiać prace wykonane z odpadów ekologicznych.
Wyłoniono zwycięzców w konkursach:
- „Najciekawszy strój ekologiczny”;
- turniej klasowy „Z ekologią za pan brat”;
- „Robot ekologiczny”;
- „Turniej tańca”.
Wszystkim zwycięzcom wręczono drobne upominki.

Dziękujemy za wspólną zabawę.